Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

III Konferencja “Nowe technologie i sztuczna inteligencja. Aspekty prawne i praktyczne ekosystemu zaufania

2021-10-22 @ 09:45 - 2021-10-23 @ 14:10

Szanowni Państwo,

mamy zaszczyt zaprosić Państwa na trzecią już edycję „Konferencji Nowe Technologie i Sztuczna Inteligencja. Aspekty prawne i praktyczne ekosystemu zaufania”, organizowanej przez Zespół Badawczy „Prawa Informacyjnego, Mediów i Własności Intelektualnej w Nowych Technologiach” Uniwersytetu Pedagogicznego im KEN w Krakowie, Katedrę Prawa Cywilnego i Prawa Prywatnego Międzynarodowego UKSW, Ośrodek Przetwarzania Informacji – Państwowy Instytut Badawczy oraz Akademię Prawa Nowych Technologii UP. Ubiegłoroczna edycja konferencji zakończyła się sukcesem, brało w niej udział ponad 50 Prelegentów oraz około 250 słuchaczy. Obecnie przygotowana jest publikacja pokonferencyjna obejmująca wypowiedzi znacznej części Prelegentów. Sprawozdanie z konferencji zostało opublikowane w International Review of Law, Computers & Technology.

Tegoroczna konferencja odbędzie się w sposób zdalny w dniach 22 i 23 października 2021 r. W jej ramach planowany jest także panel międzynarodowy z udziałem gości zagranicznych oraz tzw. konferencja posterowa (szczegóły zostaną podane w później). Zapraszamy do udziału wszystkie osoby zainteresowane nowymi technologiami. Rejestracja na konferencję będzie możliwa w najbliższym czasie za pośrednictwem formularza zamieszczonego na niniejszej stronie internetowej.

Komitet Organizacyjny Konferencji

Komunikat nr 1

Szanowni Państwo,

z przyjemnością informujemy, że dodaliśmy program  III Konferencji.  Zapraszamy do zapoznania się z jego treścią!

Komunikat nr 2

Szanowni Państwo,
informujemy, że decyzją Okręgowej Rady Radców Prawnych w Krakowie, osoby wykonujące zawód radcy prawnego otrzymają 34 punkty szkoleniowe za udział w III Konferencji. Zapraszamy serdecznie do udziału.

Details

Start:
2021-10-22 @ 09:45
End:
2021-10-23 @ 14:10
Event Category:
Event Tags:
, , , , , ,
Website:
https://ipe.up.krakow.pl/ntsi/

Organiser

Uniwersytet Pedagogiczny im. Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie
Phone:
12 662 60 14
Email:
info@up.krakow.pl
View Organiser Website